امام‌جمعه احمد‌آباد مستوفی:
تقوا بهترین لباس برای زینت معنوی است

خبرگزاری فارس: امام‌جمعه احمد‌آباد مستوفی گفت: تقوا بهترین و برازنده‌ترین لباس برای زینت معنوی انسان است.

خبرگزاری فارس: تقوا بهترین لباس برای زینت معنوی است

به گزارش خبرگزاری فارس از اسلامشهر؛ حجت‌الاسلام سید‌سعید طبایی امام‌جمعه شهر احمد‌آباد مستوفی شهرستان اسلامشهر در خطبه‌های امروز نمازجمعه این شهر اظهار داشت: تقوا بهترین و ارزشمند‌ترین لباس برای زینت معنوی انسان است و از نشانه‌های افراد متدین و مقرب درگاه الهی است.

طبایی افزود: یکی از نشانه‌های تقوا این است که انسان عاقل از هوای نفس خود پیروی و تبعیت نکرده و دچار ذلالت و گمراهی نمی‌شود و هوای نفس را تحت کنترل درآورده است.

امام‌جمعه احمدآباد بیان داشت: حضور گسترده مردم در انتخابات 12 اسفند 90 مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران اسلامی زد و مردم ولایت‌مدار این کشور بار دیگر در انتخابات 15 اردیبهشت با حضور گسترده خود سیلی سختی بر چهره بدخواهان این نظام خواهند نواخت.

وی گفت: شرکت در انتخابات وظیفه شرعی و ملی مردم است و آحاد مردم باید در این انتخابات افراد صالح و شایسته را از میان نامزدها انتخاب کرده و کاندیداها نیز مراقب باشند که همواره با رعایت اخلاق اسلامی در دوران انتخابات قوانین را رعایت نمایند و از تخریب و جو‌سازی بر علیه رقبای خود پرهیز نمایند.

طبایی با قدردانی از مصوبه اخیر هیئت دولت در ارتقا دهستان احمد‌آباد مستوفی به بخش و شهر اظهار داشت: تصمیم اخیر هیئت دولت و تصویر ایجاد شهر مستقل در احمدآباد مستوفی و پیگیری‌های استاندار و فرماندار شهرستان نشان داد که مسئولان نظام همواره می‌خواهند در خدمت مردم باشند و به‌عنوان خدمتگزار مردم خدمت نمایند.

مرتضی تمدن استاندار تهران امروز با حضور در مراسم عبادی سیاسی نمازجمعه احمد‌آباد مستوفی مصوبه اخیر هیئت دولت مبنی بر ارتقا دهستان احمد‌آباد مستوفی به بخش و شهر را ابلاغ نمود و برای ایجاد شهرداری و بخشداری مستقل در این منطقه مبلغ 10 میلیارد ریال از محل باقی‌مانده بودجه سال 90 در بخش عمرانی را به این شهر جدید اختصاص داد و تأکید کرد که فرماندار این شهرستان در بودجه سال 91 اعتبارات قابل توجهی را برای این شهر پیش‌بینی نماید.