استاندار خراسان جنوبی خبر داد
معرفی فرمانداران خوسف و زیرکوه در آینده‌ای نزدیک

خبرگزاری فارس: استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به ارتقا خوسف و زیرکوه به شهرستان، به زودی فرمانداران این دو شهرستان معرفی می‌شوند.

خبرگزاری فارس: معرفی فرمانداران خوسف و زیرکوه در آینده‌ای نزدیک

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، قهرمان رشید ظهر امروز در بازدید از آزمون متمرکز تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دستگاه‌های اجرایی استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سال 91 سال تکمیل ساختار اداری و بکارگیری همه نیروهای انسانی مورد نیاز در استان است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به ارتقا خوسف و زیرکوه به شهرستان، به زودی فرمانداران این دو شهرستان معرفی می‌شوند، افزود: در این دو شهرستان برای بکارگیری نیروی انسانی مورد نیاز باید ساختار جدیدی طراحی شود.

استاندار خراسان جنوبی گفت: در آزمون استخدامی تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دستگاه‌های اجرایی استان حدود یک‌هزار نفر شرکت کرده‌اند که برای 510 نفر از کسانی که 60 درصد نمره لازم را کسب کنند، مجوز و ردیف استخدامی گرفته شده که اولویت اول ما در این تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز شهرستان‌های استان است.

رشید تصریح کرد: با هماهنگی که با معاون برنامه‌ریزی رئیس جمهوری صورت گرفته است نیروهای شرکتی شهرستان‌ها که به قراردادی تبدیل وضعیت شده‌اند هم برای بکارگیری آنها در شهرستان‌های استان در این آزمون شرکت کرده‌اند و اولویت اول در شهرستان‌ها با نیروهای بومی هر منطقه است و در صورتی که هنوز کمبود نیرویی در این مناطق احساس شود به شرط تعهد 10 سال خدمت و سکونت در شهرستان مورد نظر، از نیروهای مرکز استان استفاده می‌شود.