امام جمعه رودهن:
اهمیت دور دوم انتخابات مجلس کمتر از دور نخست نیست

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی با بیان اینکه اهمیت حضور مردم در دور دوم انتخابات مجلس نهم کمتر از دور نخست نیست، همه را به خودداری از تبلیغات سوء علیه رقبای انتخاباتی توصیه کرد.

خبرگزاری فارس: اهمیت دور دوم انتخابات مجلس کمتر از دور نخست نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران حجت‏الاسلام حسین توسلی ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی و دشمن‏شکن نماز جمعه این هفته شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی که با حضور جمع کثیری از مردم برگزار شد اظهار داشت: تبلیغات دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز گذشته آغاز شده است.

وی با اشاره به دور نخست انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در دور نخست انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، امت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی حضوری حداکثری و گسترده داشتند.

توسلی ادامه داد: این مردم ولایت‏مدار بار دیگر با احساس مسئولیت در قبال خون شهدا، راه امام راحل عظیم‏الشأن (ره)، منویات رهبر فرزانه انقلاب و کوری چشم دشمنان پای صندوق‏های رای حضوری دشمن‏شکن یافتند.

امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی با اشاره به دلایل اهمیت حضور مردم در دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در دور نخست از این رویداد عظیم مذهبی و ملی، 220 نماینده راهی صحن بهارستان شدند.

وی ادامه داد: حال از این میان 65 کرسی دیگر مجلس نیز همچون دور نخست باید با آرای مردمی پر شود و امیدواریم خواهران و برادران با همان احساس مسئولیت گذشته در این انتخابات شرکت کنند.

توسلی با بیان اینکه انتخاب 25 نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر گزینش بهترین از میان بهتر‏هاست افزود: انتخابات در دور دوم نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با وجود اهمیت بسیار کار دشواری نیست.

امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی خواستار تکمیل فرم مخصوص آرای انتخابات دور دوم نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی مردم بخش مرکزی تهران شد.

وی تصریح کرد: گاه دیده می‏شود که برخی از مردم تنها تعدادی از کاندیداها را برگزیده و شاید از روی بی‏حوصلگی از تکمیل این فرم‏ برای دیگر نمایندگان خودداری می‏کنند.

توسلی افزود: مردم می‏توانند با استفاده از ابزارهای ارتباط جمعی و مشورت با افراد آگاه، لیست خود را از پیش تکمیل کنند و سپس پای صندوق‏های رأی حاضر شوند.

امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی ضمن توصیه به شرکت حداکثری و گسترده مردم در انتخابات نهم خواستار تشویق یکدیگر برای حضور در این عرصه دشمن‏شکن شد.

وی همه نامزدهای انتخاباتی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به رعایت اصول اخلاقی و اسلامی در جریان تبلیغات انتخاباتی توصیه کرد.

توسلی تصریح کرد: طرفداران کاندیداهای انتخاباتی نیز تنها به فرد مورد نظر خود رأی دهند و از سوء‏ تبلیغات علیه رقبا خودداری کنند.