در مسابقات قهرمانی تنیس روی میز نونهالان دختر کشور
مقام نخست مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کشور به خراسان رضوی رسید

خبرگزاری فارس: مهشید اشتری ورزشکار خراسانی برای نخستین بار با اقتدار مقام نخست مسابقات قهرمانی تنیس روی میز نونهالان دختر کشور را در بخش بانوان برای استان کسب کرد.

خبرگزاری فارس: مقام نخست مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کشور به خراسان رضوی رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، نایب رئیس هیئت تنیس روی میز استان اظهار داشت: این مسابقات با حضور 16 ورزشکار از 12 استان به صورت دوره‌ای برگزار شد و مهشید اشتری تنها نماینده از خراسان رضوی توانست برای نخستین بار مقام قهرمانی را در بخش نونهالان دختر برای استان به ارمغان آورد.

کاظم مستحقی راد تصریح کرد: نماینده استان با کسب 14 برد و یک باخت در این مسابقات به عنوان قهرمانی کشور دست یافت.

وی افزود: پور موسوی از استان البرز در جایگاه دوم این مسابقات ایستاد و فاطمه زهرا مختار رضایی از استان مازندران مقام سوم را به خود اختصاص داد.

وی از اعزام مهشید اشتری به عنوان نونهال دختر خراسانی به اردوی تدارکاتی تیم ملی تنیس روی میز خبر داد و گفت: این ورزشکار برای برگزاری اردویی چند روزه در خردادماه سال جاری به کشور سوئد یکی از کشورهای قدرتمند و صاحب سبک در این رشته ورزشی اعزام می‌شود.

مستحقی افزود: بر اساس هماهنگی انجام شده فدراسیون تنیس روی میز ایران با فدراسیون تنیس روی میز کشور سوئد، قول مساعدت در خصوص اعزام نماینده خراسانی به این هیئت داده شده است.

مستحقی با اشاره به حمایت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اظهار کرد: از بدو ورود آقای هاشمی جواهری در رأس این اداره‌کل خون تازه‌ای به بدنه ورزش تنیس روی میز استان وارد شده که سبب همکاری پیشکسوتان و حمایت ارگان‌های مختلف دولتی از این ورزش شده است.