رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان:
مسئولان و مردم باید برای تببین 12 فروردین تلاش کنند

خبرگزاری فارس: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: باید اهداف روز جمهوری اسلامی در جامعه پررنگ شده و مسئولان و مردم باید برای تثبیت بیشتر این روز در جامعه تلاش کنند.

خبرگزاری فارس: مسئولان و مردم باید برای تببین 12 فروردین تلاش کنند

 سعید حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: 12 فروردین به عنوان روز جمهوری اسلامی، آغاز فعالیت نظام پس از پیروزی انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه در این روز بیش از 98 درصد مردم به نظام جمهوری اسلامی رای "آری" دادند، تصریح کرد: 12 فروردین روز پاسخگویی ملت ایران به لبیک امام خمینی (ره) بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه مردم در این روز با حضور در پای صندوق‌های رای نظام جمهوری اسلامی را برای ادامه روند جامعه انتخاب کردند، خاطرنشان کرد: مردم با انتخاب آگاهانه خود اسلامیت را برای جامعه رقم زدند.

وی با بیان اینکه در 33 سال گذشته مردم همواره پایبند به انتخاب خود بودند، تصریح کرد: مردم ایران در طول مبارزات انقلابی خود بر اسلامی بودن نظام تاکید کرده و با توطئه‌های دشمنان مقابله کرده‌اند.

حسینی بر ضرورت تبیین اهمیت 12 فروردین در جامعه تاکید کرد و گفت: نباید این روز به بوته فراموشی سپرده شود.

وی با اشاره به اینکه باید اهداف روز جمهوری اسلامی در جامعه پررنگ شود، خاطرنشان کرد: مسئولان و مردم باید برای تثبیت بیشتر این روز در جامعه تلاش کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به خیزش‌های صورت گرفته در منطقه و جنبش وال‌استریت در کشورهای غربی ادامه داد: مردم جهان از حرکت مردم ایران در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی الگو برداری کرده و برای حفظ آرمان‌های خود در برابر مستکبران ایستادگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی همواره الگوی مطلوبی برای کشورهای منطقه هستند، تصریح کرد: باید این روز بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته و در جامعه تبیین شود.

حسینی با اشاره به اینکه مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی همواره این حرکت تاریخی را در جامعه با حضور در صحنه‌های مختلف تکرار کرده‌اند، افزود: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای پس از گذشت 33 سال از پیروزی انقلاب اسلامی نشان دهنده علاقه مردم به نظام جمهوری اسلامی است.

وی بر ضرورت اطلاع‌رسانی اهمیت روز 12 فروردین در جامعه تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها باید در این زمینه پیشگام باشند.

انتهای پیام/س10