در 48 ساعت آینده
آسمان لرستان بارانی است

خبرگزاری فارس: با ورود یک سامانه بارش زا به نوار غرب کشور آسمان استان لرستان در 48 ساعت آینده بارانی است.

خبرگزاری فارس: آسمان لرستان بارانی است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل هواشناسی لرستان، مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان لرستان روز پنجشنبه اعلام کرد، ورود این سامانه به استان لرستان موجب بارندگی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید از امشب در این استان می‌شود.

همچنین بنا به پیش‌بینی این مرکز احتمال بارش تگرگ در برخی نقاط استان لرستان طی این مدت وجود دارد ضمن اینکه برای برخی مناطق کوهستانی و سردسیر این استان بارش برف پیش‌بینی شده است.

مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان لرستان همچنین طی اطلاعیه‌ای نسبت به سیلابی شدن مسیل‌ها، لغزندگی جاده‌ها و نیز احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در استان لرستان با توجه به شدت بارش به مردم و مسافران نوروزی هشدار داد.

طبق پیش‌بینی این مرکز آسمان استان لرستان طی روز جمعه، ابری همراه با بارندگی و رعد و برق و در مناطق سردسیر و مرتفع با احتمال ریزش برف و وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود.

همچنین برای روز شنبه دوازدهم فروردین ماه نیز برای استان لرستان آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در پاره‌ای نقاط بارش پراکنده و غبار آلود با وزش باد پیش‌بینی شده است.

طبق نقشه‌های هواشناسی در روز یکشنبه سیزدهم فروردین ماه روز طبیعت آسمان این استان صاف تا قسمتی ابری در پاره‌ای نقاط غبار آلود همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/س20