مسئول امور فرهنگی اوقاف مازندران خبر داد
حضور 10 هزار نوجوان در خیمه‌های معرفت مازندران

خبرگزاری فارس: مسئول امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: بیش از 10 هزار کودک و نوجوان از طرح خیمه‌های معرفت امامزاده‌های مازندران استقبال کردند.

خبرگزاری فارس: حضور 10 هزار نوجوان در خیمه‌های معرفت مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری بیان داشت: طرح خیمه‌های معرفت با هدف آشنایی عموم مردم به ویژه کودکان، جوانان و نوجوانان با مسایل مختلف اعتقادی و مذهبی و دینی و حفظ و تقویت باورهای اسلامی در چهار امامزاده شاخص استان برپا شده است.

وی افزود: این طرح در امامزاده قاسم(ع) ریحان‌آباد بهشهر، امامزاده عبدالله(ع) آمل، امامزاده عباس(ع) ساری و امامزاده سید حسین(ع) شیرود تنکابن در حال برگزاری است که این خیمه با غرفه‌های مختلف مشاوره توسط روحانیان مجرب و آموزش‌دیده، غرفه نقاشی بکشید جایزه بگیرید، غرفه قرآن بخوانید جایزه بگیرید، غرفه پخش مطالب و احادیث اسلامی و با گرافیک‌های روز و متن‌های ادبی، سخنرانی چندرسانه‌ای، پرسش و پاسخ برای عموم مردم به ویژه جوانان، نوجوانان و کودکان زائرین و مسافرین تا پایان تعطیلات نوروزی دایر است.

حیدری ادامه داد: در این غرفه‌های خیمه معرفت حضور جوانان و نوجوانان و کودکان بسیار چشمگیر بوده و قطعاً همه جوانان و نوجوانان نیاز به مشاوره در امورات دینی و مذهبی و اعتقادی دارند.

وی اضافه کرد: در جوار 33 امامزاده شاخص استان نمایشگاه آرامش بهاری و نمایشگاه حجاب و عفاف با موضوع‌ها و مطالب ادبی و طرح‌های گرافیکی بسیار زیبا برای مسافران و زائران دایر شده است.

مسئول امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران خاطرنشان کرد: بیش از 30 هزار زائر، مسافر و گردشگر از 28 اسفند 90 تا 8 فروردین 91 از مباحث و مطالب غرفه‌های این نمایشگاه استفاده کردند.

انتهای پیام/ی30