منتخب مردم گناباد در مجلس نهم
سهولت در ارائه ویزا بسترساز حضور جهانی زائران در بارگاه منور رضوی است

خبرگزاری فارس: منتخب مردم گناباد درمجلس نهم گفت: به منظور بهره‌گیری شیعیان جهان از زیارت بارگاه منور رضوی با سهولت در ارائه ویزا بستر حضور جهانی زائران در بارگاه رضوی فراهم می‌شود.

خبرگزاری فارس: سهولت در ارائه ویزا بسترساز حضور جهانی زائران در بارگاه منور رضوی است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، محمد رجایی در حاشیه بازدید از دبیرخانه دائمی ستاد تسهیلات خراسان‌رضوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه که مسلم است وجود بارگاه منور رضوی در مشهد الرضا و ایران فرصتی برای فراهم کردن شرایط حضور شیعیان جهان در ایران و مرکز معنوی کشور است.

منتخب مردم گناباد درمجلس نهم گفت: در این راستا و برای فراهم کردن شرایط حضور جهانی زائران باید بروکراسی‌ها و مراحل اداری برای اخذ ویزا شیعیان به گونه‌ای باشد که این فرصت برای بهره‌گیری آنان فراهم شود.

وی در ادامه معرفی ائمه (ع) را به ویژه امام رضا(ع) و بیان کردن سیره و جایگاه این بزرگواران را عاملی در فراهم کردن حضور جهانی شیعیان دانست.

 منتخب مردم گناباد در مجلس نهم در ارتباط با اقدامات صورت گرفته برای اقامت مسافران نوروزی خراسان رضوی و مشهد الرضا گفت: در این ارتباط اقدامت مناسبی از سوی ستاد تسهیلات استان برای فراهم کردن شرایط اسکان و اقامت مناسب مسافران نوروزی خراسان رضوی صورت گرفته است.

انتهای پیام/ی20