مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران:
نویسندگان مازندرانی حمایت می‌شوند

خبرگزاری فارس: مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران گفت: حمایت از مولفان و نویسندگان استانی از سیاست‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی است.

خبرگزاری فارس: نویسندگان مازندرانی حمایت می‌شوند

محمداسماعیل امام‌زاده امروز در گفت‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: 3 هزار و 610 برنامه فرهنگی با اعتبار یک میلیارد و 530 میلیون ریال برای سال 91 در کتابخانه‌های عمومی 19 شهرستان استان مازندران به اجرا درمی‌آید.

وی خاطرنشان کرد: این فوق برنامه‌های فرهنگی که علاوه بر ارائه خدمات کتابداری و کتابخانه‌ای است در مناسبت‌های مختلف با رویکرد ارتقای مطالعه مفید و ترویج و تقویت کتابخوانی برای بیش از 352 هزار شرکت کننده به اجرا گذارده می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران بیان داشت: این برنامه‌ها شامل مسابقات کتابخوانی، جلسات نقد و بررسی کتاب، کارگاه‌های ادبی، نمایشگاه‌های کتاب، مشاوره‌های مطالعاتی و تحصیلی‌، کلاس‌های معرفتی، مسابقات خلاصه‌نویسی و خاطره‌نویسی، برگزاری ایستگاه‌های نقاشی کلاس‌های طراحی و خوشنویسی در مناسبت‌های گوناگون است.

وی اضافه کرد: حمایت از مولفان و نویسندگان استانی از سیاست‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی است که علاوه بر خرید آثار شامل سفارش محتوا و حمایت‌های جدی مادی و معنوی از نویسندگان مازندرانی است.

انتهای پیام/ی30