نماینده منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:
توجه به اهداف 12 فروردین پشتیبانی از نظام است

خبرگزاری فارس: نماینده منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به اهداف 12 فروردین پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شود.

خبرگزاری فارس: توجه به اهداف 12 فروردین پشتیبانی از نظام است

محمد اسماعیلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: 12 فروردین حاصل تلاش مردم انقلابی ایران اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کردند، یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی نخستین حکومت اسلامی پس از صدر اسلام محسوب می‌شود.

نماینده منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم با جواب "آری" به نظام جمهوری اسلامی حکومت اسلامی را در جهان ارائه کردند، خاطرنشان کرد: پس از گذشت 33 سال از پیروزی انقلاب اسلامی مردم همچنان پشتیبان نظام بوده و شخصا هزینه‌های حفظ نظام را پرداخت می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم برای پایداری نظام جمهوری اسلامی با وجود همه توطئه‌ها و خواسته‌های دشمنان در صحنه حضور دارند، خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی در 33 سال گذشته با خون شهدا به درخت تنومندی تبدیل شده و حاصل خون جوانان و رشادت‌های رزمندگان است.

اسماعیلی با اشاره به اینکه شهدای زیادی برای تثبیت نظام جمهوری اسلامی تقدیم انقلاب شده است، ادامه داد: مردم در این 33 سال نشان داده‌اند که پایبند نظام بوده و از ارزش‌ها و آرمان‌های آن دفاع می‌کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید برای تامین آینده نظام همه تلاش خود را به کار بگیرند، تصریح کرد: مسئولان باید مردم را نسبت به آینده نظام امیدوار کرده و برنامه‌ریزی‌های مناسبی داشته باشند.

نماینده منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه مشکلات جامعه نیازمند توجه بیش از گذشته مسئولان است، افزود: ضروری است مشکلات مردم همیشه وفادار به نظام جمهوری اسلامی مورد توجه قرار گرفته و در راستای حل این مشکلات گام‌های بلندی برداشت.

وی با اشاره به اینکه سال جاری به عنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، افزود: باید در راستای تحقق شعار سال اقدامات مناسبی صورت گیرد.

اسماعیلی بر ضرورت قطع رابطه با بیگانگان در سال جاری تاکید کرد و یادآور شد: توجه به تولیدات ملی از نتایج تحقق شعار سال محسوب می‌شود.

انتهای پیام/س10