معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان زنجان تاکید کرد
ضرورت توجه مردم به توصیه‌های پلیس در 13 فروردین

خبرگزاری فارس: معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان زنجان بر ضرورت توجه مردم به توصیه‌های پلیس در 13 فروردین تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: ضرورت توجه مردم به توصیه‌های پلیس در 13 فروردین

وجیه‌الله موسوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به روز طبیعت از شهروندان در خواست می‌شود به هشدارهای پلیس برای جلوگیری از مشکلات توجه کنند.

وی با بیان اینکه با حضور مردم در طبیعت زمینه لازم برای برخی افراد سود جو فراهم می‌شود، تصریح کرد: نداشتن حفاظ و نرده مناسب منازل همواره مشکلاتی را برای همشهریان به وجود می‌آورد که ضروری است در این زمینه همشهریان توجهی بیشتری داشته باشند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه همشهریان قبل از ترک منزل اشیای قیمتی و با ارزش خود را در مکان امنی نگهداری کنند، افزود: در صورتی که کلید منزل در دست افراد دیگر است ضروری است نسبت به تعویض کلید خانه اقدام شود.

وی با بیان اینکه در هنگام ترک منزل یکی از چراغ‌های منزل روشن نگه داشته شود، یادآور شد: با رعایت هشدارهای پلیس مشکلات ناشی از دستبرد کاهش می‌یابد.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف از سوی نیروی انتظامی در سطح استان زنجان تصریح کرد: پلیس به صورت محسوس و غیر محسوس در ایام نوروز در سطح شهر حضور داشته و نظارت‌های لازم را انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه امنیت مقوله‌ای نسبی محسوب می‌شود، تصریح کرد: با همکاری مردم، حضور پلیس در مکان‌های مختلف و افزایش آگاهی مردم خوشبختانه میزان جرائم در استان کاهش یافته است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه تماس مردم با پلیس 110 و 197 در کاهش جرائم موثر بوده است، تصریح کرد: با افزایش حضور پلیس، خود کنترلی مردم و نظارت بر حرکت‌های مشکوک میزان جرائم در تعطیلات نوروز در استان زنجان کاهش یافته است.

وی بر ضرورت توجه مردم به هشدارهای پلیس تاکید کرد و افزود: هشدارهای پلیس همواره در مقابله با جرائم موثر بوده است.

انتهای پیام/س10