مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان خبر داد
آغاز عملیات اجرایی خانه فرهنگی استان زنجان

خبرگزاری فارس: مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: عملیات اجرایی خانه فرهنگی جوانان زنجان بعد از تعطیلات نوروز آغاز می‌شود.

خبرگزاری فارس: آغاز عملیات اجرایی خانه فرهنگی استان زنجان

ایرج رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه چارت سازمانی معاونت جوانان در وزارت ورزش و جوانان مشخص شده اظهار داشت: نفر برگزیده برای معاونت در زنجان نیز به وزارتخانه ورزش و جوانان معرفی شده و به محض تایید شدن معرفی خواهد شد.

وی برگزاری جشنواره علی‌اکبر را از برنامه‌های پیش‌روی حوزه جوانان در سال جاری عنوان کرد و افزود: در این جشنواره نسبت به معرفی جوانان برتر استان در حوزه‌های مختلف اقدام خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به ثبت فعالیت 76 سمن در استان زنجان گفت: برخی از این سمن‌ها در حال حاضر غیر فعال هستند که اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در صدد احیای فعالیت این سمن‌ها است.

این مسئول با یادآوری برگزاری جلسه با مدیران سمن‌های استان زنجان در اواخر سال گذشته تصریح کرد: در این جلسه عملکرد یک‌ ساله سمن‌ها دریافت شد.

رحمانی اضافه کرد: تقویم و برنامه سمن‌های فعال در سطح استان زنجان برای سال جاری هم از آنها دریافت شده است.

وی با اشاره به وجود قانونی درباره همکاری ارگان‌های دولتی با وزارتخانه ورزش و جوانان در حوزه جوانان اضافه کرد: قانون برنامه پنجم کشور 23 ارگان را موظف به عضویت ستاد ساماندهی امور جوانان کرده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به کلنگ‌زنی خانه فرهنگی جوانان در سال گذشته گفت: همه اقدامات لازم برای برگزاری مناقصه احداث خانه فرهنگی جوانان زنجان انجام شده است.

این مسئول تاکید کرد: بلافاصله بعد از 13 فروردین مناقصه در بین پیمانکاران متقاضی برای احداث خانه فرهنگی جوانان زنجان برگزار می‌شود.

رحمانی از ابلاغ بخشی از بودجه احداث خانه فرهنگی جوانان زنجان خبر داد و اذعان داشت: بیش از 600 میلیون تومان از بودجه 2.5 میلیارد تومانی خانه فرهنگی جوانان ابلاغ شده است.

انتهای پیام/ن20/د1000