کارشناس روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان خبر داد
فعالیت 200 راهدار در محورهای مواصلاتی استان زنجان

خبرگزاری فارس: کارشناس روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: در حال حاضر 200 راهدار در راه‌ها و محورهای مواصلاتی استان زنجان فعالیت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: فعالیت 200 راهدار در محورهای مواصلاتی استان زنجان

احمد خلیلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز اکیپ ویژه راهداری در جاده‌های استان زنجان مشغول فعالیت است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر همه اکیپ‌های راهداری به صورت شبانه‌روزی در جاده‌های استان مشغول فعالیت هستند.

کارشناس روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان همچنین با اشاره به فعالیت 200 خودرو راهداری در راه‌های استان زنجان اضافه کرد: این خودروها نیز با تجهیزات کامل در جاده‌های استان مستقر شده‌اند.

خلیلی همچنین از آماده‌باش کامل 28 راهدارخانه زنجان خبر داد و گفت: در حال حاضر پرسنل راهداری مشغول گشت‌زنی در جاده‌ها و راه‌های استان زنجان هستند.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت راه‌های استان زنجان در ایام نوروز متذکر شد: در حال حاضر همه راه‌های اصلی و فرعی در استان زنجان باز بوده و مشکل تردد در این راه‌ها وجود ندارد.

کارشناس روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی استان زنجان با اشاره به اینکه همه راه‌های روستایی در استان زنجان باز بوده و مشکل تردد در آنها وجود ندارد اذعان داشت: گردنه‌های استان زنجان نیز مشکلی از نظر تردد ندارند.

انتهای پیام/ن30/د1000