استاندار کرمانشاه:
امنیت و آرامش حاکم بر جامعه را مدیون خون شهدا هستیم

خبرگزاری فارس: استاندار کرمانشاه در دیدار نوروزی با خانواده‌های شهدا گفت: امنیت و آرامش حاکم بر جامعه را مدیون جانفشانی و خون شهدا هستیم.

خبرگزاری فارس: امنیت و آرامش حاکم بر جامعه را مدیون خون شهدا هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه دادوش هاشمی با حضور در منازل تعدادی از خانواده‌های شهدا گفت: سال نو را به همه ایرانیان بویژه خانواده معزز شهدا تبریک می‌گویم و امیدوارم سالی پر از موفقیت برای ایران اسلامی و ایرانیان باشد.

هاشمی افزود: شهیدان در طول تاریخ با جانفشانی خود طلایه‌دار ارزش‌های والای انسانی بوده‌اند و همه ما وظیفه داریم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم.

وی ادامه داد: دیدن پدر و مادر و خانواده شهید لیاقت می‌خواهد و خداوند منان را شاکرم که امروز توفیق دیدار تعدادی از پدران و مادران و خانواده شهدا را در ابتدای سال نو باز هم عطا فرمود.

هاشمی، همدلی مردم را در سال جدید بسیار مهم توصیف کرد و گفت: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری امسال به نام سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی، باید همه مردم و مسئولان همدل و همراه با یکدیگر در راستای تحقق این شعار عزم خود را جزم کنند و گام بردارند.

گفتنی است، استاندار کرمانشاه امروز از بازار گوشت و میوه شهر کرمانشاه نیز بصورت سر زده بازدید کرد و با حضور در مراکز خرید، از میزان ارائه خدمات به همشهریان و مسافران نوروزی و قیمت اجناس موجود در بازار نظارت به‌عمل آورد.

وی پس از این بازدید، نکات لازم را به مسئولان مربوطه گوشزد کرد.

انتهای پیام/ز