ناظر عالی ستاد تسهیلات سفرهای کشور:
رویکرد پلیس در سفرهای نوروزی فرهنگی است

خبرگزاری فارس: ناظر عالی ستاد تسهیلات سفرهای کشور با بیان اینکه پلیس امسال رویکرد متفاوتی با سال‌های گذشته داشته است، گفت: رویکرد پلیس در سفرهای نوروزی فرهنگی بوده است.

خبرگزاری فارس: رویکرد پلیس در سفرهای نوروزی فرهنگی است

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، نادر زینالی امروز در جریان بازدید از امکانات فراهم شده پلیس امداد و نجات هلال‌احمر و اورژانس اظهار کرد: نیروی انتظامی به صورت لحظه به لحظه در کنار مردم برای آرامش مردم تلاش کرده است.

وی با بیان اینکه این تلاش پلیس برای سفرهای نوروزی جای قدردانی دارد، افزود: این رویکرد اثرگذاری بیشتری را در بین مسافران نوروزی دارد.

ناظر عالی ستاد تسهیلات سفرهای کشور که به خراسان شمالی سفر کرده بود، از پست‌های راهنمایان نوروزی و امداد و نجات هلال‌احمر بازدید کرد.

وی در این بازدیدها که در محور ارتباطی بجنورد به جنگل گلستان صورت گرفت، نحوه خدمات رسانی ستاد تسهیلات نوروزی در استان را مثبت ارزیابی کرد.

زینالی گفت: طی بازدیدها از امکانات فراهم شده در استان تلاش‌های انجام شده برای خدمات رسانی به زائران و مسافران کاملا مشهود است.

ناظر عالی ستاد تسهیلات سفرهای کشور در سفر به خراسان شمالی علاوه بر بازدید از اماکن اسکان مسافران از بازارچه‌های صنایع دستی این استان نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/س20