مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
انعکاس 1387 خبر از اوقاف قزوین در رسانه‌ها

خبرگزاری فارس: مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: 1387 خبر از فعالیت اداره اوقاف استان قزوین در رسانه‌ها در سال گذشته منعکس شد.

خبرگزاری فارس: انعکاس 1387 خبر از اوقاف قزوین در رسانه‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان قزوین علی محمدپور اظهار کرد: تعامل منطقی با رسانه‌های گروهی استان قزوین موجب ترویج فرهنگ وقف و اطلاع‌رسانی مناسب در این حوزه شده است.

وی افزود: اداره اوقاف و امور خیریه استان قزوین با 40 رسانه، 9 خبرگزاری، 16 روزنامه سراسری، دو هفته‌نامه سراسری، 12 هفته‌نامه محلی و 60 خبرنگار و مستندساز ارتباط نزدیک دارد و توانسته در اطلاع‌رسانی موفق عمل کند.

محمدپور تصریح کرد: در سال جاری 690 خبر تهیه و 1387 خبر در رسانه‌های محلی و سراسری منتشر و منعکس شده است و تاکنون 30 برنامه تلویزیونی به مدت پنج هزار و 500 دقیقه در این اداره تولید شده است.

وی در ادامه افزود: به منظور کاربردی‌تر شدن و حرفه‌ای‌تر شدن واحد روابط عمومی در خصوص امور مربوط به روابط عمومی به پیشنهاد حجت‌الاسلام والمسلمین مرادی مدیرکل محترم اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اقدام به تشکیل کمیسیون خبر و روابط عمومی با حضور نمایندگان رسانه‌ها و پیشکسوتان عرصه خبر و روابط عمومی کردیم که این کمیسیون ماهانه یک جلسه برگزار می‌کند.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در خصوص عمده فعالیت‌های این روابط عمومی در سال جاری یادآور شد: راه‌اندازی پورتال اطلاع‌رسانی و همچنین بروز رسانی وبلاگ اداره‌کل، راه‌اندازی سیستم جمع‌آوری اخبار مجازی RRS، توسعه و تقویت سامانه متمرکز پیام کوتاه، ساخت و نصب تابلوی معرفی موقوفات و بقاع متبرکه استان، برگزاری نمایشگاه‌های متعدد با موضوع وقف و بقاع متبرکه در سطح استان و همچنین با برگزاری تورهای مسافرتی برای معرفی امامزادگان و موقوفات شاخص استان از دیگر برنامه‌های اجرایی این اداره‌کل در سال 90 بود.

انتهای پیام/س30